Вебінар «Економічна резильєнтність: побудова фінансово стійкої компанії в умовах воєнних ризиків»

Вебінар «Економічна резильєнтність: побудова фінансово стійкої компанії в умовах воєнних ризиків»

Резильєнтність – стратегія виживання в умовах гібридних загроз. 22 вересня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на вебінар, присвячений інструментам підтримки фінансової стійкості компанії в умовах воєнних ризиків.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка вебінару:

Олена Пархомей, провідна бухгалтерка, керівниця ТОВ «Інтелект–центр» (бухгалтерське товариство, що понад 13 років працює на ринку бухгалтерських послуг у Волинській та Рівненській областях).

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/9ufi7

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.