Вебінар “Другий шанс заявити про українське походження: нові Альтернативні правила EUR.1. До та Після”

Вебінар “Другий шанс заявити про українське походження: нові Альтернативні правила EUR.1. До та Після”

У вівторок, 14 листопада, запрошуємо до участі у безкоштовному вебінарі “Другий шанс заявити про українське походження: нові Альтернативні правила EUR.1″“До та Після” – практичний погляд на застосування нових правил ПЄМ Конвенції. Чи готові ви до змін?Спікерка: Галина Перепелиця, сертифікована тренерка та консультантка з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС.

Спільний проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Волинською ТПП в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Що ми розглянемо?

Суть ПЄМ-Конвенції та EUR.1 сертифікат.
Які основні зміни були запропоновані у 2021 році?
Чому лише у 2023 році Україна почала застосовувати Альтернативні правила походження?
З якими країнами?Коли краще застосовувати Базові правила, а коли – Альтернативні?
Експортер може самостійно вибирати правила.
Аналізуємо ризики та переваги цього вибору.
Актуальні зміни в правилах та їх вплив на бізнес процеси та організацію експорту.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u
Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.