Вебінар «Діджиталізація промислових підприємств»

Вебінар «Діджиталізація промислових підприємств»

17 – 18 серпня відбудеться безкоштовний вебінар, присвячений актуальним питанням діджиталізації промислових підприємств, системі керування виробничими КРІ.

Головні теми:

  • підходи та кращі практики в діджиталізації промислових МСП;
  • виявлення «вузьких місць», взаємодія з підрядниками;
  • програма швидких перемог та довгострокова стратегія;
  • що таке виробничі КРІ згідно з стандартом ISO 22400, їх зв’язок з фінансово-економічними показниками, автоматизовані системи керування, кращі практики в Україні.

Спікер вебінару:

Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, координатор руху «Індустрія 4.0 в Україні». Експерт з питань стратегічного планування, розвитку бізнесу та інновацій в промислових хайтек сегментах.

Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА. Тривалість – 1,5 години.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/gmOpijG

Додаткова інформація за тел.: +380 (61) 233 11 72, моб.: +380 (50) 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Серія навчально-консультаційних онлайн-заходів для бізнесу реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.