Вебінар «Державні закупівлі в ЄС, правила отримання контрактів для українських компаній»: 9 листопада

9 листопада 2022 року Запорізька і Сумська ТПП запрошують на вебінар «Державні закупівлі в ЄС, правила отримання контрактів для українських компаній». Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка: Євгенія Литвинова, президентка/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України.

Захід організований у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У програмі:

  • Які види державних закупівель існують ЄС.
  • Як розібратися, де саме розміщує інформацію Ваш потенційний покупець.
  • Ресурси для пошуку потрібної аналітики.
  • Як саме обрати для себе тендер. Покрокова інструкція
  • Участь в публічних торгах та пошук/заявка на публічний контракт. У чому різниця.
  • Заборони/можливості/виключення.
  • Які саме вимоги до компаній.
  • Майданчики для державних закупівель у різних країнах ЄС.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.