Вебінар «Аналіз ринків як ефективний інструмент з пошуку партнерів». Відеозапис

Проведення маркетингового аналізу – важлива і необхідна умова виходу на нові ринки збуту. Експерти Запорізької ТПП  традиційно займаються підготовкою таких галузевих досліджень, а також індивідуальних – відповідно до запитів конкретної компанії.

25 листопада під час тематичного вебінару Ольга Щолкіна, провідна експертка Запорізької ТПП поділилася з експортерами-початківцями, представниками підприємств, які тільки планують вихід на зовнішні ринки практичними інструментами та порадами, що допоможуть у дослідженні, надала огляд онлайн-ресурсів, які можна використовувати для аналізу ринків фахівцями компаній самостійно.

Захід організований у рамках спільного проєкту Запорізької і Сумської ТПП «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Розпочати ж спікерка радить з проведення SWOT-аналізу, долучивши до роботи широке коло фахівців компанії.

Що маємо визначити?

Сильні сторони – ключові компетенції компанії, які забезпечують конкурентну перевагу.

Слабкі сторони – недоліки, які потрібно усунути, адже вони є природними обмежувачами цілей підприємства.

Можливості – фактори, які є сприятливими для розвитку компанії.

Загрози – зовнішні чинники, які можуть негативно впливати на підприємство.

Які ж основні складові має містити аналітичне дослідження ринку?

 1. Загальна характеристика ринку.
 2. Державне регулювання галузі.
 3. Виробництво та динаміка реалізації.
 4. Основні оператори ринку.
 5. Обсяги продажів на ринку.
 6. Зовнішня торгівля.
 7. Ціна та ціноутворення на ринку.
 8. Споживачі та їх вподобання.
 9. Канали збуту продукції.
 10. Асортимент продукції, представлений на ринку.
 11. Висновки. Прогнозні показники.
 12. Інвестиційна привабливість галузі.

Відеозапис вебінару «Аналіз ринків як ефективний інструмент з пошуку партнерів» ви можете переглянути за посиланням:

Серія вебінарів триває! Долучайтесь!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.