Вебінар «Актуальні питання здійснення експортно-імпортних операцій з країнами Африки». Відеозапис

Вебінар «Актуальні питання здійснення експортно-імпортних операцій з країнами Африки». Відеозапис

Тривають експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни. Проєкт реалізують Запорізька і Сумська торгово-промислові палати за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

20 лютого відбувся важливий захід для експортоорієнтованих компаній. Сергій Свистіль, голова ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», голова ради з питань ЗЕД при Торгово-промисловій палаті України поділився практичною інформацією щодо здійснення експортно-імпортних операцій з країнами Африки. Особлива увага приділена ринку Нігерії.

Також долучилась до заходу керівниця Торгового дому «Нігерія-Україна» представниця Торгово-промислової палати України в Нігерії Олена Недригайло. Спікерка представила можливості для бізнесу, які пропонуються. Зокрема, це пошук і перевірка потенційних покупців та продавців, розрахунки з логістики, представницькі функції.

 «Нігерія все більше стає цікавою для наших виробників-експортерів. Це не тільки тому, що це нафтова держава і має найбільше населення з країн Африканського континенту, але й через те, що це країна, яка розвивається найбільш динамічно в сфері економічних перетворень за останній час. Важливо, що маршрути доставки товарів до Нігерії можуть не пролягати через заблоковані пункти переходу на кордоні. Для підвищення ефективності торгівлі з цією країною в Нігерії створено Торговий дім «Нігерія-Україна «NewSvit», працює Ділова рада Україна – Нігерія, чергове засідання якої відбулося минулого тижня за підтримки торгово-промислових палат України і Нігерії», – розповідає Сергій Свистіль.

Шлях виходу на африканський ринок може бути легшим, якщо об’єднувати зусилля з партнерами, формувати спільні партії продукції, –  також наголошує експерт.

Чому ж варто експортувати до Нігерії?

Нігерія – нафтова країна з підтвердженою платоспроможністю.

Має власні порти морські порти та зручну логістику доставки товарів з Центральної Європи.

Зберігається сталий економічний інтерес до України.

Має найбільше населення серед країн Африки.

Демонструє найбільшу динаміку зростання населення та попиту на товари серед африканських країн.

Нігерія – у фокусі уваги зусиль Уряду та МЗС України щодо розвитку економічних відносин.

Під час заходу учасники дізнались про тенденції торгово-економічного співробітництва між Україною та Нігерією, а також – почули застереження щодо експортних операцій з Нігерією, які варто враховувати.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

***

Серія вебінарів триватиме до 15 березня 2024 року.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.

Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.