В2В-зустрічі з підприємствами м. Харбін (КНР). Дату перенесено

В2В-зустрічі з підприємствами м. Харбін (КНР). Дату перенесено

Шановні учасники! З об’єктивних причин, за ініціативи китайської сторони ДАТУ ЗАХОДУ ПЕРЕНЕСЕНО. Нова дата буде повідомлена пізніше. Дякуємо за розуміння!

Запорізька торгово-промислова палата запрошує до участі в ділових перемовинах (онлайн) з представниками влади  та компаніями м. Харбін* (КНР). Захід проводитиметься за ініціативою керівництва Торгово промислової палати України, Запорізької ТПП, Китайсько-Української Ділової Ради та Керівництва  м. Харбін.

Заплановані презентації регіонів (м. Харбін, м. Запоріжжя), підписання Угод про  співпрацю між регіонами, галузеві В2В зустрічі представників бізнес-спільноти обох країн. Мови  заходу: російська та китайська (буде надано синхронний переклад). 

Участь в заході – безкоштовна. 

У разі зацікавленості щодо участі надішліть свої пропозиції до  Управління організаційної роботи та міжнародних відносин ЗТПП електронною поштою:  info1@cci.zp.ua

Тел.: +38061 233 11 72

*Харбін, розташований на північному сході Китаю, на південному заході провінції Хейлунцзян, суб-провінційного міста  Китаю, є центром політики, економіки та культури на Північно-Східному Китаї, а також мегаполісом, який лідирує за кількістю  земель, що знаходяться у віданні та займає третє місце за кількістю населення серед провінційних міст Китаю.

Харбін – великий економічний центр. У 2016 році він посів 23 місце серед міст Китаю за обсягом ВВП (610 млрд юанів).  Харбін залежить від важкого машинобудування та переробної промисловості. Останнім часом новими локомотивами  зростання стали: торгівля, туризм, композитні матеріали та фармацевтика.

У Харбіні розвинена промисловість. Компанія «Harbin Aircraft Industry Group», що базується в місті, є головним у Китаї  виробником гелікоптерів і легкомоторних літаків (крім безпілотників). 

Харбін – один із китайських лідерів зі створення енергетичного обладнання, включаючи турбіни для електростанцій  та вітрогенератори. Автомобілебудування представлене марками: “FAW”, “Ford” та “Hafei”.

Виробництвом композитних матеріалів зайняті відразу кілька компаній: HIT composite equipment, Harbin Topfrp  Composite, Harbin Hafei Airbus Composite Manufacturing Center (для аеробусів).

Розвинуті: машинобудування, у тому числі сільськогосподарське, виробництво обладнання для нафтової та хімічної  промисловостей, суднобудування (річкове), приладобудування, верстатобудування, вагонобудування, виробництво  шарикопідшипників. Хімічна, текстильна, шкіряна, харчова (цукрова, маслоробна, борошномельна, консервна), деревообробна,  паперова промисловості, виробництво будматеріалів. У Харбіні діє пивоварня, яка виготовляє однойменну марку пива. За  обсягами продукції займає четверте місце в Китаї.

Харбінський торгово-економічний ярмарок (ХТЕЯ) є одним з найбільших торгово-економічних ярмарків Китаю, який  проводиться за підтримки уряду Китаю.|

Перелік китайських компаній – учасників зустрічі: