Віцепрезидент Запорізької ТПП взяв участь у робочій зустрічі з правоохоронцями з питань захисту інтересів бізнесу

Запорізька ТПП системно сприяє відкритому діалогу бізнесу і влади, налагодженню комунікації і ефективної взаємодії.

11 квітня віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц взяв участь у  зустрічі з представниками бізнес-асоціацій, що відбулася в Запорізькій обласній прокуратурі. У центрі уваги – питання захисту прав суб’єктів господарської та інвестиційної діяльності.

У заході взяли участь начальник управління захисту інвестицій та запровадження спеціалізації прокурорів Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олександр Максименко, очільники обласної прокуратури та ГУ Національної поліції в області, представники територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Запорізькій області, Американської торговельної палати в Україні.

Під час зустрічі зазначено, що в умовах воєнного стану, коли економіка країни має як ніколи працювати на забезпечення потреб мирного населення, збройних сил та держави в цілому, питання захисту інтересів суб’єктів господарювання та інвестиційної діяльності є надактуальним.

 Першочерговим завданням є підвищення рівня довіри до правоохоронців, налагодження якісної комунікації та запровадження дієвого механізму взаємодії.

 За результатами зустрічі представникам бізнесу запропоновано в кожному випадку прояву втручання в законну діяльність підприємств та організацій звертатись до уповноважених органів кримінальної юстиції.