УКРГРАФІТ: повний цикл виробництва вуглецевих рішень

УКРГРАФІТ: повний цикл виробництва вуглецевих рішень

“Ми в УКРГРАФІТ успішно долаємо випробування сьогодення і наше підприємство наразі адаптувалось до роботи в умовах воєнного стану. Пропри все продовжуємо працювати, приймати замовлення, випускати продукцію, оновлювати виробничі потужності, платити податки та надавати ресурси для відновлення України”, – повідомляється на сайті підприємства.
УКРГРАФІТ оперує на території, яка повністю контролюється Урядом України. На сьогоднішній день всі наші виробництва ефективно працюють та забезпечені необхідними ресурсами для безперебійної роботи та випуску якісної продукції. Ми зберегли і бережемо наших людей. Багаторічний виробничий досвід наших висококваліфікованих досвідчених працівників є ще однією запорукою ефективної роботи підприємства.
З метою оптимізації ризиків ми придбали та встановили парк генераторів різної потужності, забезпечуючи безперебійне електропостачання ключових виробничих майданчиків, збільшили запаси палива, сировини та витратних матеріалів. Нині налагоджені нові логістичні маршрути, які дозволяють планувати безперебійну та своєчасну доставку нашої продукції до кінцевих споживачів.
Ми сповнені рішучості і оптимізму щодо подальшої роботи на ринку електродної продукції. Ми з позитивом дивимось у майбутнє, віримо у Перемогу та бачимо перспективу відбудови України.