«Український національний павільйон» може з’явитися на території зони вільної торгівлі Урумчі (КНР)

За інформацією Посольства України в КНР, на сьогодні встановлено контакти з китайською компанією «Asia-Europe International Materials Trading Center» (AFEX), яка є уповноваженою на організацію та створення на території зони вільної торгівлі Урумчі (КНР) центру національних павільйонів.

Китайська сторона пропонує розглянути можливість відкриття Українського національного павільйону на території вказаної зони вільної торгівлі для просування товарів українського виробництва на ринок КНР.

Участь в Національному павільйоні для українських експортерів здійснюється безкоштовно. У рамках подальшого опрацювання можливої участі українських експортерів харчової, агропромислової та легкої промисловості у китайському проекті «Український національний павільйон», просимо у разі зацікавленості заповнити форму для подачі інформації та надіслати до 01.07.2021 до Управління 33 та ЗЕД Запорізької обласної державної адміністрації на електронну пошту: uzez@zoda.gov.ua. Довідки за телефоном: +380612390741 (Катерина Ященко).