Українсько-словенська онлайн-конференція

Українсько-словенська онлайн-конференція

16 листопада 2022 року відбудеться Українсько-словенська онлайн конференція для пошуку потенційних партнерів.

Українсько-словенські торговельні відносини вже протягом останніх 8 років демонструють тенденцію до сталого зростання. Зростає і зацікавленість словенських підприємств інвестувати в Україну, як і у пошуку партнерів для імпорту продукції. У 2021 році порівняно з попереднім роком імпорт товарів зріс на цілих 55%, переважно за рахунок деревини та виробів з деревини, чавуну та сталі, електричного та електронного обладнання.

З початком війни словенський бізнес з занепокоєнням слідкував за розвитком подій та очікував першої можливості для того, щоб відновити торговельну співпрацю. Також розглядається можливість переорієнтувати свої джерела постачання з ринку рф і білорусі на український ринок. Тож, зараз саме вдалий час для українських компаній презентувати свої пропозиції та потужності для партнерства з компаніями перспективної країни ЄС – Словенії.

Ще більше можливостей для пошуку потенційних партнерів буде у середу, 16 листопада 2022 року, коли відбудеться коротка онлайн-конференція, на якій українська сторона матиме можливість презентувати портал своїх експортерів, а також свої експортні можливості. Подія також пропонує нетворкінг у заздалегідь узгоджений час.

Захід відбудеться у співорганізації Торгово-промислової палати Словенії та SPIRIT Словенія та у співпраці з Посольством України в Словенії та мережею EEN, за посиланням zoom. Посилання буде доступно для зареєстрованих компаній за день до події.

Реєстрація – https://forms.gle/uPVuXo3CUQ7gpP799

Контактні особи:

Валерія Забашта, (+380 50 366 4997, valeryz.2393@gmail.com)
Анна Любима (+380 95 546 6509, ast-ier@ucci.org.ua)