18 лютого 2022: Українсько-італійська онлайн-зустріч

Торгово-промислова палата України засвідчує вам свою повагу та повідомляє, що 18 лютого 2022 року о 12:30 відбудеться Українсько-італійська онлайн-зустріч (Live from Ukraine) на тему: «Україна-Італія: сучасні виклики, необхідні зміни та перспективи для майбутнього співробітництва».
У онлайн-зустрічі візьмуть участь представники Міністерства закордонних справ Італії, президент ТПП України, Confindustria Italia, Confapі (Національна конфедерація малих та середніх підприємців), представники найбільших бізнес об’єднань Італії.
Метою зустрічі є надання актуалізованої інформації від основних учасників української економіки, державних установ та українських політологів/аналітиків щодо поточного стану українсько-італійського ділового співробітництва в Україні, потенційних сценаріїв розвитку ситуації в Україні, з метою підвищення обізнаності представників італійської бізнес спільноти щодо ведення бізнесу в Україні сьогодні.
Враховуючи вищезазначене, запрошуємо вас долучитись до онлайн-зустрічі та за можливості розповсюдити відповідну інформацію серед підприємств-членів вашого регіону.
Мова заходу: англійська.
За додатковою інформацією просимо звертатися до Дирекції міжнародного
співробітництва Торгово-промислової палати України, контактна особа – Забашта Валерія (zvazed@ucci.org.ua тел.050 3664997).
Реєстрація
Торгово-промислова палата України користується нагодою, щоб поновити торгово-промисловим палатам запевнення у своїй високій повазі.