Українсько-іспанський діалог у Торгово-промисловій палаті України

Українсько-іспанський діалог у Торгово-промисловій палаті України

27 червня 2024 року ТПП України разом з Торгово-промисловою палатою Іспанії у рамках засідання українсько-іспанської міжурядової комісії організували Українсько-іспанський бізнес-форум.

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому інвестиційному та торговельному співробітництву в між Україною та Іспанією.       

Захід відкрили Юлія Свириденко, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр Міністерство економіки України та Карлос Куерпо Кабальєро, Міністр торгівлі та підприємництва Іспанії.

До складу іспанської бізнес-делегації увійшли представники 23 компаній, передусім енергетичного сектору та транспортного.

У Торгово-промисловій палаті України відбулися офіційні та B2B-зустрічі іспанських та українських підприємців і урядовців для поглиблення двостороннього бізнес-діалогу.

Учасники пленарної частини форуму презентували можливості компаній-лідерів інфраструктурної, енергетичної, оборонної, фармацевтичної та інноваційної сфер і обговорили пріоритетні напрями українсько-іспанського економічного співробітництва.

«Радий був розпочати українсько-іспанський бізнес-діалог у Києві. Сьогодні у палаті іспанська ділова місія знайомиться з умовами ведення бізнесу в Україні. Дякуємо бізнесу, партнерам, представникам урядів та іспанській палаті за участь у двосторонньому форумі та спільну роботу», – сказав президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Іспанія входить до трійки країн, до яких Україна експортує найбільше за результатами першого кварталу 2024 року: експорт з України до Іспанії за перші місяці року сягнув на $813 млн.

Також Іспанія надає потужну оборонну, гуманітарну і фінансову підтримку Україні.