Українсько-Британська ділова рада запрошує бізнес до діалогу

Українсько-Британська ділова рада запрошує бізнес до діалогу

Протягом 2023 року Торгово-промисловою палатою України приділяється високу увагу активізації економічного співробітництва між Україною і Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.

При ТПП України було створено українську частину Українсько-британської ділової ради задля сприяння розвитку українсько-британських ділових і торговельно-економічних зв’язків.

Також серед реалізованих можливостей для бізнесу:

  • Користування перевагами членства у Лондонській палаті, безкоштовного для учасників ТПП України.
  • Пряма робота із торговою палатою Лондона – одним із ключових глобальних фінансових центрів, сприяє розширенню географії партнерства для українських компаній.
  • Організація спільного заходу для бізнесу на полях #URC у Лондоні в червні 2023 року.

На початку року з ініціативи Лондонської ТПП українські підприємствачлени ТПП України отримали можливість безкоштовного членства в Лондонській торгово-промисловій палаті. Станом на сьогодні цією можливістю скористалися 45 українських підприємств.

Завдяки взаємодії з Торгово-промисловими палатами Лондона і Ліверпуля після тривалої перерви у квітні цього року було успішно проведено Українсько-британський діловий форум в Ліверпулі, участь в якому взяли понад 100 українських і британських компаній. Захід надав учасникам можливість відчути високу зацікавленість у розвитку ділових відносин між підприємцями двох країн.

У червні цього року бізнесові майданчики London Recovery Conference зібрали рекордну кількість представників українського і світового бізнесу, а британські учасники протягом усього заходу наголошували, що доцільно розпочинати реалізацію проектів відновлення вже зараз. Також на конференції представники Великої Британії подали чіткі сигнали присутнім, що саме Сполучене Королівство буде відігравати провідну роль в процесі відновлення  української інфраструктури та економіки.

З врахуванням зазначеного Торгово-промисловою палатою України було прийнято рішення щодо створення двосторонньої Українсько-британської ділової ради, як ключового інструменту для налагодження взаємодії між представниками бізнесу двох країн. Наприкінці травня – початку червня відбулися відповідні установчі засідання в Києві та Лондоні, на яких було визначено статус Ділової Ради, затверджено статутні документи, обрано виконавчих керівників та визначено завдання на найближчий період.

У середині серпня цього року відбувся візит до Києва керівника політичного департаменту Лондонської ТПП Джеймса Уоткінса, який під час зустрічей і обговорень в Київській міській раді і в ТПП України підкреслив важливість активізації двосторонніх ділових відносин та висловив низку

ініціатив, які надзвичайно зацікавили українських учасників перемовин.

30 серпня цього року питання активізації українсько-британського ділового співробітництва було розглянуто на засіданні Президії ТПП України, а прийняте рішення надало максимальні повноваження Українсько-британській діловій раді щодо роботи в цьому напрямку.

З метою конкретизації потенційних сфер кооперації та розуміння рівня зацікавленості до співпраці з підприємцями Сполученого Королівства, ТПП України проводить опитування підприємців.

Пройти опитування можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLxc1x8c6pEBxuOdUX5aTcWL1Y1F6UGlWgSxOFZg7a7ciuw/viewform