Українсько – Австрійський бізнес-форум: 15 грудня 2022

Торгово-промислова палата України інформує, що 15 грудня 2022 року у Відні відбудеться черговий щорічний Українсько-Австрійський бізнес-форум. Захід відбудеться з 09:30 до15:00 в оффлайн та онлайн-форматах.

Співорганізаторами заходу виступають Федеральна Палата Економіки Австрії, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Австрії та Торговий відділ Посольства Республіки Австрія в Україні.  Метою форуму є інформування ділових кіл Австрії та України про економічну ситуацію та умови ведення бізнесу в обох країнах, питання відбудови України та підтримки під час війни, встановлення прямих ділових контактів між потенційними австрійськими та українськими партнерами, обмін інформацією щодо кон’юнктури актуальних для учасників ринків, висвітлення перспективних напрямків українсько-австрійського співробітництва, зокрема в умовах полегшеного доступу українських товарів на ринки ЄС.

Ключовими сферами українсько-австрійського співробітництва традиційно є будівництво, аграрний сектор, енергозбереження, машинобудування, переробка відходів, туризм, фармацевтика, інвестування в нерухомість та готельний бізнес, банківсько-фінансовий та страховий сектор.

У програмі бізнес-форуму зокрема передбачається участь президентів ФПЕА та ТПП України, виступи високопосадовців та експертів.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

РЕЄСТРАЦІЯ: https://online.wko.at/events/event/detail.html?~cid=2&eventId=1702851444992063379

Робоча мова заходу – англійська, для індивідуальних переговорів у разі потреби будуть забезпечені перекладачі.

Федеральна палата економіки Австрії як партнер з австрійської сторони бере на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму, рекламу заходу, запрошення австрійських учасників, організацію кава-брейку, обіднього буфету та деякі інші витрати.

Фінансування власних витрат, пов’язаних з участю у бізнес-форумі (переліт, трансфери, розміщення у готелі, оформлення виїзних документів (у разі потреби), медичне страхування, організаційний внесок тощо) передбачається за рахунок самих учасників. 

Контакти для зворотного зв’язку:

Анна Любима (+380 95 546 6509ast-ier@ucci.org.ua)

Валерія Забашта (+38 050 366 4997zva-zed@ucci.org.ua)