Завершилася українська бізнес-місія до Латвії з вивчення енергетичного та переробного секторів

Завершилася українська бізнес-місія до Латвії з вивчення енергетичного та переробного секторів

2 грудня 2022 року звершився діловий візит українських компаній, асоціацій сфер сміттєпереробки та відновлювальної енергетики до Латвії.

Бізнес-місію українських підприємців організовано Торгово-промисловою палатою України у рамках проєкту у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямованого на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з використанням країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) у якості точки входу.

Роботу місії було сфокусовано на вивченні латвійського досвіду у відновлювальній енергетиці та сміттєпереробці.

Латвійські компанії ознайомили та проконсультували українську делегацію щодо особливостей бізнес-процесів та виробництва зеленої енергетики, переробки відходів.

Підприємці мали можливість для налагодження партнерства в інтересах подальшого посилення енергетичної незалежності наших країн.

Зокрема, у рамках ділового візиту українських компаній до Латвії підписано угоду про співробітництво між вітроенергетичними асоціаціями обох країн.

«Для ТПП України, як бізнес-асоціації, найважливіший етап цієї місії – «живий» фітбек від бізнесу та партнерів. Ми бачимо народження нових ніш для співпраці, спільних планів і перспективних партнерств. Вдячні нашим латвійським колегам з Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera за якісно організовану програму, а також Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia / Посольство України в Латвії та U.S. Embassy Kyiv Ukraine», – наголосила Валерія Забашта, голова сектору розвитку перспективних форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України.

Розвиток відновлювальної енергетики – важливий напрям забезпечення енергонезалежності як України, так і ЄС.
Тому ТПП й надалі підтримуватиме ініціативи, які заохочують українських підприємців вивчати й запроваджувати проекти у сфері «зеленої енергетики».