Україна та Польща: логістика в умовах війни. Відеозапис конференції

Україна та Польща: логістика в умовах війни. Відеозапис конференції

Експерти Запорізької ТПП, представники компаній – членів Палати взяли участь у  конференції “Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни. Нові можливості для співробітництва”. На порядку денному – проблеми та перспективи налагодження логістики з Польщею в умовах війни.

Організатором заходу з української сторони виступила Торгово-промислова палата України, з польської – Закордонне торговельне бюро у м. Києві Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі, захід пройшов під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

У заході взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартоу Ціхоцький: «Під час війни логістика – це більше, ніж кровотік економіки. Це вирішує: виграти чи програти. Дякую за всі конструктивні коментарі і співпрацю»!

У числі учасників конференції – представники урядових структур Польщі, Міністерство інфраструктури України, АТ «Українська залізниця», Комітет підприємців сфери автотранспорту та логістики при ТПП України, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, державні і приватні логістичних компаній Польщі.

 «Логістика і експорт через Польщу – ці питання у топі звернень від бізнесу до ТПП України з початку війни. Польща стала нашим «вікном у світ», і вікном на глобальний ринок. Поки ми не можемо використовувати 2/3 кордону. Тому відкритість і підтримка з польського боку надзвичайно важливі», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За словами заступника Міністра Інфраструктури України Мустафи Найєма, усі питання учасників будуть опрацьовані Міністерством інфраструктури. Також планується поновлення тематичних онлайн-зустрічей із бізнесом на майданчику ТПП щодо окремих тем.

«Ми об’єднали зусилля, щоб знайти відповіді на актуальні для бізнесу питання. Проаналізувати ситуацію і окреслити перспективи. Українська економіка зараз долає виклики, які змінять ситуацію на десятиріччя. Уявіть, нам доводиться переорієнтовувати всю логістичну інфраструктуру, усі потоки експорту від південних портів до західних сухопутних кордонів! Титанічна робота! І вона триває, робиться силами України та Польщі», – наголосив Геннадій Чижиков.

Відеозапис конференції ви можете переглянути за посиланням: