Україна та Азербайджан обговорили нові вимоги щодо експорту продукції

На онлайн-зустрічі представники Держпродспоживслужби та Агентства харчової безпеки Азербайджанської Республіки обговорили зміни в азербайджанському законодавстві щодо імпорту харчових продуктів і кормів, зокрема матеріали і продукти, що контактують з харчовими продуктами, які діють з 1 лютого 2023 року. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

З метою сприяння експорту української продукції з України та недопущення затримок на пунктах в’їзду, азербайджанська сторона запевнила, що поступово будуть впроваджувати нові вимоги стосовно ввезення української продукції до Азербайджану.

Сторони обговорили наступні кроки щодо підтвердження Україною еквівалентності державного контролю за виробництвом харчових продуктів азербайджанському законодавству та процедури внесення українських виробників харчової продукції до списку дозволених експортерів харчових продуктів до Азербайджану під гарантією Держпродспоживслужби.

На сьогодні між Україною та Азербайджаном погоджено 16 форм ветеринарних сертифікатів на експорт з України до Азербайджану, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво».