Україна – кандидат на вступ до ЄС!

23 червня, лідери 27 країн-членів ЄС ухвалили рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

«Ми вітаємо це історичне рішення Євросоюзу, яке фактично означає, що велика родина країн Європейського Союзу бачать Україну членом ЄС. В ці важкі часи ЄС почув народ України та чітко заявив, що наша держава належить до Європи, ми маємо спільне потужне майбутнє, – прокоментувала рішення Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. – Статус кандидата офіційно запускає процес набуття Україною членства в ЄС. Ми вже активно працюємо над подальшими кроками та реформуванням країни попри війну, аби не втрачати темпи нашої інтеграції».

Запорізька торгово-промислова палата щиро радіє такій історичній для України події.  Згадаємо, як проходили шлях євроінтеграції разом з запорізьким бізнесом.

2014 рік –  Угода про асоціацію між Україною та ЄС, надання Україні автономних торговельних преференцій значно розширюють можливості для виходу національних компаній на європейські ринки. Вітчизняні підприємці – намагаються адаптуватися до нових умов та більш активно просувати власну продукцію.

Спираючись на власний досвід, підтримку міжнародних експертних організацій, допомагаємо запорізькому бізнесу налагоджувати зовнішньоекономічну діяльність і проводить відповідну підготовку спеціалістів.

Звернувшись до Палати, кожен підприємець може отримати найбільш комплексну та ефективну підтримку щодо просування товарів чи послуг на іноземні ринки.

Запорізька торгово-промислова палата – ґрунтуючись на власному досвіді та підтримці міжнародних експертів – допомагає регіональному бізнесу:

1.           Заявити про себе

Участь у Партнерській платформі В2В, В2G, B2C

2.           Підвищити конкурентоспроможність

Експертно-аналітичний супровід бізнесу у відповідності до міжнародних стандартів

3.           Зекономити час у цифровому режимі

Розвиток онлайн-комунікацій сфери надання послуг

4.           Отримати нові знання та досвід

Інноваційні підходи до бізнес-освіти шляхом впровадження найкращих світових практик

5.           Впровадити принципи соціальної та екологічної відповідальності

Є підтримка з боку іноземних партнерів.

2018 рік – на базі Запорізької ТПП заснований Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя – ініціатива ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Запорізька ТПП – партнерська платформа Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ у Запорізькій області з 2016 року. Співпраця триває і сьогодні.

Дякуємо нашим європейським партнерам і активному запорізькому бізнесу, який тримає економічний фронт. Працюємо далі з вірою в нашу Перемогу!

Про те, що означає статус кандидата та які можливості відкриваються перед Україною – в інфографіці: