Угоду про співпрацю уклали ТПП України і Нідерландсько-Українська Торгова Палата (NUCC)

Угоду про співпрацю уклали ТПП України і Нідерландсько-Українська Торгова Палата (NUCC)

16 січня 2023 року президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та Еміель де Севрен Жаке, керівник Нідерландсько-Української Торгової палати (NUCC) підписали Меморандум про співпрацю.

«Сьогодні ми домовились про тіснішу спільну роботу з NUCC для реалізації потенціалу взаємодії українського та нідерландського бізнесу. Дякую лідеру NUCC Еміелю де Севрен Жаке, почесному консулу України у Нідерландах, за ініціативу й сприяння нашій двосторонній роботі. Це наш перший спільний крок для великої роботи з відбудови України», – сказав Г. Чижиков.


У документі зазначено, що Нідерландсько-українська торгова палата (NUCC) підтримує тверду та суттєву відповідь на односторонні воєнні дії Росії і надає термінові консультації та допомогу компаніям, які працюють у регіоні. 

Також, Нідерландсько-українська торгово-промислова палата (NUCC), «сприятиме під егідою Торгово-промислової палати України у питаннях реконструкції та сталої підтримки. З цією метою кожна Нідерландська місцева палата/товарна біржа, що бере участь, розгляне можливість встановлення партнерства з регіональною палатою в Україні та найближчим часом погодить двосторонній план дій щодо підтримки та співпраці»

Сторони зосередять зусилля на практичних діях з організації прямих B2B-контактів, масштабних інформаційних кампаній, заходів й події для бізнесу. 

Нідерланди належать до провідних зовнішньоекономічних партнерів України в ЄС. Український експорт до Нідерландів у 2021 року зріс на 125%.