Учасники Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» – про запити та пропозиції

Керівники компаній – членів Запорізької ТПП, учасники Запорізького кластеру ІАМ представили свої комерційні пропозиції та запити у співпраці під час метчмейкингової зустрічі, організованої Українським кластерним альянсом.

Метчмейкинг (від англ. matchmaking) – це про сполучення попиту з пропозицією. Учасники під час коротких презентаційних виступів говорили про потреби та пропозиції компанії (продукти, послуги, рішення) – для інших учасників кластерів. Водночас аудиторія у чаті могла відзначати потреби, які можуть закрити, пропозиції, які зацікавили.

Спеціальне журі оцінювало найбільш цікаві моменти представлень та реакції аудиторії. Мета – знайти ланки ланцюжків доданої вартості, які кластерна спільнота може закривати власними силами. Звідки й назва івенту – «Гра в ланцюжки».

До презентацій запросили учасників кластерів з Вінниці, Запоріжжя, Києва, Миколаєва, Сум, Харкова. Вже є перші результати, коли у відповідь на запит компаній є відгуки з конкретними пропозиціями.

«До всіх представників промислових та хайтек секторів, – активніше приєднайтесь до кластерів Ukrainian Cluster Alliance – разом тримаємо економічний фронт», – зарошує модератор зустрічі, головний координатор УКА та платформи Industry4Ukraine генеральний директор АППАУ Олександр Юрчак.