Учасники кластеру «ІАМ» заручилися підтримкою запорізького підприємства “Співдружність”

Учасники кластеру «ІАМ» заручилися підтримкою запорізького підприємства “Співдружність”

Діяльність кластеру “Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування”  набирає обертів.

Нещодавно учасники об’єднання заручилися підтримкою компанії – члена Запорізької торгово-промислової палати ТОВ “Співдружність”.

Під час візиту на підприємство 3 серпня представників Запорізького кластеру «ІАМ» директор ТОВ «Співдружність»  Володимир Степаненко ознайомив всіх з історією та виробничими потужностями, продукцією та використовуваними технологіями підприємства.

Під час зустрічі кожен з учасників розповів про власний потенціал і можливості, досвід співпраці з окремими учасниками Запорізького кластеру «ІАМ». Обговорили сучасні тенденції, проблеми кадрового забезпечення та напрями майбутньої співпраці.

ТОВ «Співдружність» є одним із провідних багатопрофільних підприємств з виробництва продукції різного призначення і надання послуг з будівельно-монтажних робіт, механічної обробки металу та порошкового фарбування виробів і конструкцій, деревообробки та виробництва меблів.

Підприємство надає такі послуги: комплексні рішення для виготовлення металоконструкцій та промислових меблів різного призначення; облаштування приміщень прогресивними системами вентиляції та кондиціонування; рішення щодо забезпечення пожежної безпеки підприємств та населення; виробництво та монтаж алюмінієвих конструкцій різноманітного призначення; нанесення лакофарбових покриттів у камері порошкового фарбування; виробництво меблів, виконаних у різному стилі, декорі, напрямках тощо.

Сьогодні ТОВ «Співдружність» є відкритим для широкої співпраці.