Учасники Кластеру ІАМ познайомились з виробництвом «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» – члена Запорізької ТПП

Нещодавно до спільноти Кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» доєдналось ТОВ «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» – член Запорізької торгово-промислової палати. 10 березня 2023 року віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц разом з представниками Кластеру ІАМ відвідав підприємство і познайомився з його виробничими потужностями. Зокрема, презентовано основний продукт компанії у сфері модульного будівництва.

Також – дізнались про набутий досвід у галузі обробки металу та специфіку співпраці з промисловими виробничими підприємствами.

Учасники сподіваються, що нетворкінг стане початком спільних проєктів ТОВ «НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» і інших компаній-представників Кластеру.

Підприємство є досить молодим виробництвом – створено у 2019 році, але вже може похвалитися успішними кейсами реалізованих проєктів.

Компанія спеціалізується в сфері  проектування та виготовлення модульних будівель промислового призначення найвищого ступеню заводської готовності ТМ «Electro Module»® для підприємств металургійної, хімічної та гірничо-добувної галузей промисловості. Виробничі потужності та сучасний верстатний парк дозволяють  в замкнутому циклі здійснювати виготовлення продукції.

«НВО ЗВАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» є інноватором  на українському ринку модулебудівництва, оскільки використовує власну розробку основних  вузлових елементів, постійно вдосконалюючи їх шляхом впровадження сучасних технологій та матеріалів, враховуючи специфіку кожного окремо взятого  замовлення.  Модульні будівлі компанії успішно реалізовані в складних інженерних проєктах підприємств  холдингів «Метінвест», «ДТЕК», а також експортовані до країн ЄС.

Також підприємство надає послуги із комплексної обробки металів таких як: лазерний та плазмовий розкрій листового металу, згинання листового металу на гідравлічному пресі, обробка листового металу на координатнопробивному пресі, фарбування порошковим методом великогабаритних  деталей на фарбувально-сушильній лінії.

Головними пріоритетами компанії «НВО ЗМАР МЕТ КОНСТРУКЦІЯ» є вирішення найскладніших завдань замовника в короткі строки із максимальною ефективністю, для чого ще на етапі проектування враховуються всі найдрібніші деталі:  від розміщення обладнання  до визначення способу доставки і  монтажних робіт на об’єкті.

Нагадаємо, Запорізька торгово-промислова палата є одним із ініціаторів та засновників Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування». Об’єднання офіційно створено у 2020 році для сприяння зростанню економічного потенціалу міста Запоріжжя та Запорізької області через підвищення конкурентоспроможності учасників та розвитку регіональної інноваційної екосистеми промислових високотехнологічних підприємств.