Зустріч із торговим радником Посольства Австрії в Україні

Зустріч із торговим радником Посольства Австрії в Україні

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир ШАМІЛОВ провів ділову зустріч із торговим радником Посольства Австрії в Україні пані Ґабріелє ҐАЗЕЛЬСБЕРҐЕР. Під час перемовин обговорили питання співпраці щодо розвитку кооперації запорізьких і австрійських підприємств, залучення досвіду Австрії щодо освітніх проектів, зеленої енергетики.

Пані Ґабріелє ҐАЗЕЛЬСБЕРҐЕР зазначила:

«Запоріжжя – дуже важливий регіон для Австрії. Це індустріальний регіон, як і Австрія, отже ми бачимо великий потенціал у співпраці.

Сьогодні ми приїхали, щоб обговорити можливості кооперації і спільних заходів на наступний рік між Австрією і Україною.

В рамках реалізації угоди Green Deаl (Зелений курс) австрійські компанії мають багато нових технологій у сфері зелених інновацій, відновлюваної енергетики  і можемо привнести їх в Україну

Ми є партнерами Торгово-промислової палати і прагнемо розвивати цю співпрацю.

Запорізька торгово-промислова палата – гарний мотиватор, впевнені, сьогодні обговоримо багато цікавих ідей для нових проектів.

Австрійські компанії шукають собі партнерів, розглядають можливості контрактного виробництва. Зокрема, ми пишаємося тим, що австрійська компанія виконує наглядові контрольні роботи на будівництві запорізьких мостів. Ми дуже раді, що тепер зв’язки між нами стають ще ближче, адже є пряме авіасполучення між Віднем і Запоріжжям».

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир ШАМІЛОВ відзначив, що зовнішньоторговий оборот між Україною та Австрією у першому півріччі 2021 року виріс на 67,5 відсотків. А отже – це гарний знак для розвитку такої активної співпраці між бізнесом обох країн.

Запорізька торгово-промислова палата зацікавлена у співпраці з австрійськими партнерами у розвитку міжнародної співпраці кластерів, зокрема, діючого запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування», досвіді Австрії щодо розвитку індустріальних парків.

Пані Ґабріелє ҐАЗЕЛЬСБЕРҐЕР разом із колегами відзначили важливість і особливу актуальність таких об’єднань бізнесу як кластери. Також обговорили участь делегації австрійського бізнесу у Запорізькому Промисловому Форумі, який щороку відбувається у ВЦ «Козак-Палац». Адже запити і зацікавленість австрійського бізнесу у співпраці з промисловим Запорізьким регіон зростає.