У Запорізькій ТПП відбулась зустріч Ради директорів підприємств та організацій області

У Запорізькій ТПП відбулась зустріч Ради директорів підприємств та організацій області

Про законодавчі ініціативи, спільну участь у програмах відновлення України, співпрацю науки і бізнесу, навчання фахівців і формування кадрового потенціалу говорили у Запорізькій торгово-промисловій палаті 5 вересня під час засідання Ради директорів підприємств та організацій Запорізької області при Запорізькій обласній федерації роботодавців.

Президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов звернув увагу присутніх на інструментах Палати щодо експертної, юридичної, маркетингової підтримки бізнесу. Зокрема, це послуги з фіксації та оцінки збитків підприємств, установ та організацій, завданих внаслідок збройної агресії рф.

Також – як частина світової і національної системи ТПП – Запорізька палата пропонує підприємствам безкоштовне розміщення інформаційної сторінки підприємства у найбільшій європейській мережі підприємств EEN.

Голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко запропонував до розгляду такі питання:

  • Про обговорення та погодження звернень від ЗОФР до органів влади, організацій, установ щодо вирішення проблемних поточних питань підприємств, а також до Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку щодо пропозицій підприємств м. Запоріжжя до плану відновлення економіки України та Запорізької області.
  • Про обговорення проєкту Положення Ради директорів та організацій Запорізької області при Запорізькій обласній федерації роботодавців.

Активну участь у заході взяли керівники провідних промислових підприємств Запоріжжя. У їх числі –  «Укрграфіт», «Запорізький завод феросплавів», ЗМКБ «Прогрес», «Запорізький титано-магнієвий комбінат», «Запорізький абразивний комбінат», НВК «Хартрон-Юком», ДП «УкрНДІспецсталь». Також – керівники Національного університету «Запорізька політехніка», ДП «УкрНДІспецсталь».

За підсумками наради вирішено направити до відповідних органів влади, профільного Комітету Верховної Ради звернення щодо поточних проблемних питань, пропозиції від підприємств-учасників.