У Запорізькій ТПП консультують з питань впровадження НАССР

У Запорізькій ТПП консультують з питань впровадження НАССР

Запорізька торгово-промислова палата продовжує серію експертних заходів щодо впровадження системи НАССР, також – підготовлена друкована збірка методичних рекомендацій за темою. 12 жовтня у комбінованому офлайн/онлайн форматі навчалися представники закладів освіти, які надають послуги харчування.

Експертка заходу:

Злата Каржова – директорка спеціального дошкільного навчального закладу №36 «Дзвіночок» Запорізької міської ради Запорізької області;

Учасники отримали практичну консультаційну допомогу з таких питань:

  • планування, побудова та поліпшення результативно функціонуючої системи НАССР;
  • розробка документації НАССР, яка буде зрозумілою для персоналу і легкою у виконанні, а контроль за її виконанням буде ефективним;
  • підтвердження виконання вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів і порядку здійснення перевірок функціонування системи НАССР в закладах освіти аудиторами Держпродспоживслужби.

В рамках консультації також представлені Методичні рекомендації, які містять практичні аспекти розроблення і впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) відповідно до вимог українського законодавства, зразки документації з НАССР на прикладі дошкільного навчального закладу. Методичні рекомендації для освітніх закладів розроблені директором спеціального дошкільного навчального закладу № 36 спільно з представниками органу із сертифікації Глобал Сертифік і експертами Запорізької торгово-промислової палати.

Введення системи НАССР для дитячих садків і шкільних їдалень є обов`язковою умовою для гарантування  безпечного  харчування  дітей.