У Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся “Ярмарок праці”

2 вересня 2022 року у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся «Ярмарок праці», покликаний допомогти пошукачам роботи з числа ВПО скласти власний план дій на шляху до професійної, соціальної реалізації на новому місці.  

Захід організовано Запорізькою ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. «Ярмарок праці» продовжив реалізацію проєкту «PRO_Business» – онлайн-платформи запорізького бізнесу.

«Ярмарок праці» об’єднав на одному майданчикуукраїнців, які постраждали від військової агресії рф і вимушено переїхали до Запоріжжя з тимчасово окупованих територій, зон активних бойових дій, і експертів з працевлаштування, волонтерів, представників бізнесу. Адже дуже важливою є підтримка, знання інструментів для пошуку роботи або відкриття власної справи, вміння вчасно ними скористатися.

У числі консультантів – фахівці Запорізького міського центру зайнятості, експерти з працевлаштування та пошуку роботи, представники міжнародних програм підтримки, волонтери, підприємці.

Серед основних тем розмови – відповіді на питання, з якими найчастіше звертаються пошукачі роботи, подолання гендерних стереотипів, можливості працевлаштування у м. Запоріжжя, історії успіху від представників бізнесу.

Спікери і спікерки:

Андрій Куц, віцепрезидент Запорізької ТПП

Олександр Головко, президент ЗОСПП(Р) «Потенціал»

Валерій Крайній, виконавчий директор ЗОСПП(Р) «Потенціал»

Альона Іщенко, начальниця відділу рекрутингу Запорізького міського центру зайнятості

Анастасія Перепелиця, координаторка в Запорізькій області БО “БФ “Стабілізейшн Суппорт Сервісез”

Анастасія Калашник, UN Women

Альона Гавриленко, заступниця голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців

Андрій Карпенко, директор ГС “Запорізький кластер “Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування”

Кирило Сухацький, директор ТОВ “Брайтмедіа компані”.

За підтримки Запорізького міського центру зайнятості для учасників і всіх зацікавлених також підготовлено добірку корисної інформації для пошуку роботи і відкриття власної справи. Зокрема, як зареєструватися у центрі зайнятості, де шукати вакансії, як отримати мікрогрант на створення або розвиток власної справи та інші поради.

Довідково

«Ярмарок праці» організовано в межах проєкту «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану», який реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Фотоальбом у ФБ: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5633427663354123&type=3

Інформаційний буклет:

Програма заходу: