У ВЦ «Козак-Палац» відбулася виставка «Ювелірний Світ»!

У ВЦ «Козак-Палац» відбулася виставка «Ювелірний Світ»!

У вересні Запорізька торгово-промислова-палата традиційно запрошує всіх запоріжців і гостей міста на спеціалізовану виставку «Ювелірний Світ». Цей рік теж не є виключенням: у ВЦ «Козак-Палац» презентували свою продукцію відомі українські ювелірні будинки, представники закордонних торгових марок, заводи-виробники, є ексклюзивні пропозиції та приємні бонуси. Загалом ювелірні вироби презентували понад 70 учасників з різних міст України.

Золоті партнери виставки:

Ювелірні компанії «ТANGO», Eurogold

Постійний учасник виставки – «Аріста», запорізька ювелірна фабрика, відома в Україні як компанія, що виготовляє прикраси з самими-самими діамантами.

Компанія ADAMANT (м. Дніпро) презентувала на ювелірній виставці прикраси з золота і срібла власного виробництва, є коштовна колекція виробів зі слоновою кісткою, вишукані аксесуари, ексклюзивні подарункові ручки. Всю продукцію ADAMANT на виставці можна було придбати з 50% знижкою. Представниця компанії розповідає, що у «Ювелірному Світі» в Запоріжжі беруть участь кожного року. Адже це гарна можливість презентувати свою роботу широкій аудиторії, а також – поспілкуватися з колегами.

Київська компанія SEDSLA JEWELRY запропонувала відвідувачам виставки золоті і срібні прикраси різної цінової категорії. Працює на ринку України вже 14 років, за цей час створено декілька тисяч оригінальних нестандартних моделей дизайнерських прикрас. Родзинка SEDSLA: неповторні вироби ручної роботи.

Серед учасників виставки і народні майстри. Вишукані та унікальні вироби представив Сергій Москаленко, голова Запорізького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Сувеніри з соломки, кераміка, натуральне каміння – запорізькі майстри вражають професійними та неповторними роботами.

На виставці були представлені:

Золоті та срібні прикраси

Прикраси з діамантами

Натуральне каміння

Столове срібло

Ювелірна біжутерія

Прикраси з емаллю

Вишукані подарунки

Ексклюзивні авторські вироби

Догляд за ювелірними виробами

Мистецькі вироби

Оргкомітет:

тел.: + 38 (061) 213-50-26, (050) 484-33-67, (097) 015-33-27, expo2@cci.zp.ua