У ВЦ «Козак-Палац» відбулася міжнародна виставка MiningWorld Ukraine-2021

У ВЦ «Козак-Палац» відбулася міжнародна виставка MiningWorld Ukraine-2021

5 – 7 жовтня в Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац» відбулася 6-та Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості MiningWorld Ukraine-2021. Виставка зібрала понад 55 учасників з Китаю, Туреччини, Німеччини, Великої Британії, США, Польщі та України.

Організатор виставки – компанія Premier Expo – партнер Запорізької торгово-промислової палати. Вже втретє захід відбувся у Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац».

Голова організаційного комітету виставки Ганна Шишкіна відзначає серед факторів проведення виставки саме у Запоріжжі:

«Ми приємно здивувались, коли побачили ВЦ “Козак Палац” в Запоріжжі. Зараз це наймодерновіший майданчик для проведення виставки у всьому регіоні. Він досить компактний, але всі сервіси, які потрібні для проведення професійної виставки, тут є».

MiningWorld Ukraine-2021 відкрили Голова державної служби геології та надр Роман Опімах,  перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Володимир Шустов, віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк, директор групи компаній K-MINE Михайло Назаренко, гендиректор ДТЕК Добропільвугілля Юрій Чередниченко та особливий гість виставки гірничий інженер Олександр Рубель.

Сайт виставки: http://www.miningworld.com.ua/uk-UA/.

Фото: Катерина Клочко