У ТПП України відбулась зустріч із французькою делегацією

У ТПП України відбулась зустріч із французькою делегацією

Дипломатична радниця Президента Франції з питань континентальної Європи та Туреччини Ізабель Дюмонд відвідала Торгово-промислову палату України. Під час зустрічі з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим обговорили підготовку до Форуму з відновлення України та Конференції щодо підтримки громадянської стійкості в Україні в зимовий період.

Геннадій Чижиков привітав Ізабель Дюмон із нагородою, яку вона отримала від Президента України Володимира Зеленського за важливий внесок у розвиток українсько-французських відносин.

“У 2015-2019 роках Ізабель Дюмонд, як Посол Франції в Україні, багато зробила для активізації партнерства між нашими країнами, зокрема й у тісній співпраці з ТПП України! І от ми поновили знайомство за нових умов з важливою ціллю – наростити співпрацю українсько-французького бізнесу вже найближчим часом”, – наголосив Чижиков.

До речі, у цей період пані Ізабель Дюмонд, відвідувала і Запорізьку торгово-промислову палату, де зустрілася з представниками запорізького бізнесу. Сподіваємося на продовження співпраці!

Форум з відновлення України та Конференція щодо підтримки громадянської стійкості в Україні в зимовий період відбудуться у Парижі 13 грудня 2022 року.