Турецькі компанії залишились на українському ринку попри війну

Турецькі компанії залишились на українському ринку попри війну

Шляхи розвитку українсько-турецької співпраці аналізували у ТПП України. Відбулась зустріч президента ТППУ Геннадія Чижикова з Ібрагімом Чаари Муслу та Ібрагімом Айкут Араз, торговими радниками Посольства Туреччини в Україні.
Товарообіг між нашими країнами 2021 року зріс на 52%!

“Ми цінуємо вирішальну роль Туреччини у запуску «зернового коридору» й зусилля з підтримання безпеки в Чорноморському регіоні. Поділяємо біль Туреччини через руйнівний землетрус, який завдав глибокого удару країні. Проте ми дивимось в одному напрямку й підтримуємо одне одного в русі вперед!” – зазначає президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Торгові радники прибули до Києва у квітні і з цікавістю вивчають стан справ, умови ведення бізнесу та перспективні напрямки співробітництва. Усі турецькі компанії залишились на українському ринку попри війну. Ми вдячні за віру в Україну, підтримку і працюємо над зростанням колаборацій та ділової взаємодії.

Обговорили успішний досвід проведення бізнес-форуму у Львові та підтримку Посольством наступних спільних українсько-турецьких заходів для бізнесу.