Триває підготовка до Українсько-чеського бізнес-форуму

Триває підготовка до Українсько-чеського бізнес-форуму

Торгово-промислова палата України інформує, що триває процес узгодження між українською і чеською сторонами дати проведення у місті Празі (Чехія) Десятого засідання Українсько-чеської змішаної комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва (далі – Засідання) та двостороннього Українсько-чеського ділового форуму в його рамках, який складатиметься з пленарної частини за участі членів Комісії та В2В-переговорів.
Наразі розглядається можливість проведення зазначених заходів наприкінці травня 2023 року або пізніше.
Партнером ТПП України у підготовці і проведенні ділового Форуму виступає Чеська палата торгівлі з країнами Східної Європи та Центральної Азії (колишня – Чеська торгова палата по країнах СНД).
Форум буде присвячений питанням українсько-чеського ділового співробітництва у широкому спектрі, зокрема, у сферах: машинобудування, інфраструктура, традиційна та зелена енергетика, деревообробка, транспорт, раціональне використання ресурсів, біотехнології в контексті участі чеського бізнесу у відбудові України.
За попередньою домовленістю, програма перебування також передбачає відвідання чеського
підприємства та, за бажанням, культурну складову.
ТПП України готова розглянути побажання українських учасників щодо змістовного наповнення програми.
Будемо вдячні за надання інформації щодо готовності підприємців регіону взяти участь у двосторонньому українсько-чеському заході у Празі.
Просимо взяти до уваги, що питання виїзду за кордон вирішується членами делегації самостійно.

Контактні особи в ТПП України:
Карина Вольф, +380671122041, kos-іег@uссі.огg.uа
Дар’я Данік, +380974004100, ddv-ier@ucci.org.ua