Триденний тренінг «Доведення відповідності продукції машинобудування вимогам ринків ЄС та України»

Триденний тренінг «Доведення відповідності продукції машинобудування вимогам ринків ЄС та України»

З 14 по 16 вересня 2022 Торгово-промислова палата України запрошує на тренінг “Доведення відповідності продукції машинобудування вимогам ринків ЄС та України”.

Час: 10:00 – 14:00.
Місце проведення: ZOOM online

Основна мета тренінгу – зрозуміти основні кроки доведення відповідності продукції машинобудування законодавчим вимогам України та ЄС.

Щоб експортувати свою продукцію до ЄС, а також продавати її в Україні, Ви як виробник повинні довести, що вона відповідає законодавчим вимогам до безпечності, іншими словами – технічним вимогам.

Цільова аудиторія – виробники, експортери та імпортери продукції машинобудування. Взявши участь у тренінгу, Ви навчитеся:відстежувати законодавчі акти та зміни, виконувати пошук стандартів, виконувати оцінку відповідності, готувати потрібну технічну документацію, маркувати товар та оформлювати декларацію про відповідність товару.

Головне – вчимося бути відповідальними та відповідати вимогам технічного регулювання!!!

ПРОГРАМУ можна завантажити тут.

Тренери: фахівці ТПП України – сертифіковані консультанти і тренери з експорту до ЄС.

Запрошуємо малі та середні підприємства, зокрема експортерів, взяти участь в тренінгу!

Реєстрація на участь в тренінгу (обов’язково): https://forms.gle/4rCX9VgFrJHtJdUE7

Формат участі – онлайн участь через платформу Zoom. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Звертаємо Вашу увагу, що кількість учасників у тренінгу обмежена.

Контактна особа ТПП України – Юлія Єгорова моб.: +380509426966+380444619807; email: yegorova249@gmail.comyys-ier@ucci.org.ua

Тренінги здійснюються Торгово-промисловою палатою України в межах програми «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі», яка фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.