Тренінги з серії «Бізнес-школа»: друга зустріч

Тренінги з серії «Бізнес-школа»: друга зустріч

Триває серія тренінгів «Бізнес-школа», яка організована Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради.

Сьогодні, 6 грудня експертка проєкту, консультантка з управління бізнесом, підприємиця Тетяна РОМАНЕНКО консультувала учасників щодо таких питань:

  • Обрання системи оподаткування, що особливо важливо для початківців. Визначалися, коли треба обирати загальну або спрощену систему, що вигідніше і за яких умов.
  • Про порядок реєстрації ФОПів – як це зробити, уникаючи помилок.
  • Про звітування: початківці дізналися, яким чином це відбувається, інформація була корисною і для діючих ФОПів, оскільки цього року відбулося багато змін.

У зустрічі взяли участь представники ІТ-бізнесу, сфери послуг, виробництва, студенти, що прагнуть відкрити власну справу.

9 грудня 2021 року відбудеться завершальний тренінг (з 13:30 до 16:30), присвячений управлінській звітності підприємців.

У програмі «Бізнес-школи»:

1. Інновації в формуванні сучасного бізнесу.

2. Наукові та прикладні методи дослідження ринку попиту продукції.

3. Бізнес-планування для започаткування або розвитку бізнесу.

4. Пошук фінансування та робота з інвесторами.

5. Легальний бізнес: обрання системи оподаткування, порядок реєстрації, звітування.

6. Управлінська звітність для підприємців.

Тренінги відбуваються в режимі онлайн на базі електронної платформи Zoom з можливістю отримувати відповіді на свої питання.

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням:

РЕЄСТРАЦІЯ