Тренінг з оновлених процедур з підтвердження прийнятності та оцінки відповідності будівельної продукції

Тренінг з оновлених процедур з підтвердження прийнятності та оцінки відповідності будівельної продукції

Запорізька торгово-промислова палата запрошує запорізькі компанії до участі у навчанні з питань оцінки відповідності продукції вимогам ринку ЄС.

Проєкт «Подолання викликів відповідності вимогам ринків: прокладання шляху до євроінтеграції» реалізує Торгово-промислова палата України.

Упродовж 4-х днів (09, 11, 16, 18 липня 2024 р.) з 10:00 до 13:00 відбудуться тренінги з оновлених процедур з підтвердження прийнятності та оцінки відповідності будівельної продукції.

1 січня 2023 р. набрав чинності Закон України «Про надання будівельної продукції на ринку». Закон є технічним регламентом та визначає правові та організаційні засади введення в обіг або надання будівельної продукції на ринку України.
Закон України «Про надання будівельної продукції на ринку» розроблений на базі Регламенту (ЄС) № 305/2011 Європейського Парламенту.

До 2025 року діє перехідний період – одночасно діють вимоги нового Закону та вимоги Технічного регламенту будівельних виробів, затвердженого Кабінетом Міністрів України №1764 від 20.12.2006р.
Виробникам, імпортерам та розповсюджувачам будівельної продукції, яка відповідає «старому» технічному регламенту залишилося півроку, щоб перейти до умов, визначених Законом України «Про надання будівельної продукції на ринку».

Перехід на нове законодавство потребує опанування нової термінології та оновлених процедур з підтвердження прийнятності та оцінки відповідності:
– суттєві характеристики продукції;
– регламентні технічні специфікації;
– підтвердження прийнятності;
– рівні та класи;
– декларування експлуатаційних показників суттєвих характеристик;
– системи оцінки та перевірки стабільності показників;

Виробник будівельної продукції має визначитися з суттєвими
характеристиками продукції, перевірити свою продукцію за визначеними характеристиками (підтвердження прийнятності), скласти технічну документацію та заповнити Декларацію показників, нанести відповідне маркування.

Пропонуємо прийняти участь у тренінгу з оцінки відповідності будівельної продукції за новими процедурами, який проводить Торгово-промислова палата України в партнерстві з Харківською ТПП.

Упродовж 4-х днів (09, 11, 16, 18 липня 2024 р.) з 10:00 до 13:00 компанії будуть:
– Розглядати законодавство про надання будівельної продукції на ринку;
– Визначати суттєві характеристики продукції та процедури, рівні та класи;
– Процедури підтвердження прийнятності; системи оцінки та перевірки стабільності показників;
– Складати декларацію показників та наносити маркування.

Зареєструйтеся, щоб стати учасником навчання: https://forms.gle/1ewBH2nzwBJPrbww7

Навчання проводиться в рамках проєкту «Подолання викликів відповідності вимогам ринків: прокладання шляху до євроінтеграції», який реалізують Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI та Харківська торгово-промислова палата

===== Захід проводиться в рамках проекту, який реалізується в межах проекту міжнародної співпраці #ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), що фінансується урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale.