Тренінг «Від нетворкінгу в онлайн до лідогенерації»: 16 червня 2022, 10.00

16 червня 2022 року у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудеться безкоштовний тренінг «Від нетворкінгу в онлайн до лідогенерації» з експертами міжнародного рівня: Олександром Юрчаком, директором Асоціації «підприємств промислової автоматизації України» та Андрієм Бородюком, директором з розвитку АППАУ. Початок о 10.00.

Захід організовано Запорізьким регіональним кластером «ІАМ» в межах програми «Розвиток експортних можливостей членів кластеру та позиціювання його як бренду на зовнішніх ринках», що реалізується як частина програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ*.

Участь у виставках і форумах традиційно вважається найбільш ефективним шляхом для виходу на експорт та інтернаціоналізації В2В-компаній, – акцентують експерти. Але війна практично нівелює ці можливості – виїзд за кордон сьогодні є вкрай ускладненим. Натомість, значно зросла вага онлайн-каналів. Професіонали маркетингу доводять, що вся справа – у володінні методами онлайн, а також у кращій підготовці малих та середніх підприємств до заходів з інтернаціоналізації.

Практичний воркшоп на цю тему розглядає саме ці аспекти й формулює завдання таким чином:

1) Розробити набір інструментів та критерії готовності учасника кластеру до інтернаціоналізації.

2) Спільно визначити покрокову методику переходу від простого нетворкінгу до лідогенерації.

(Лідогенерація (англ. lead generation) – це процес, спрямований на отримання контактів потенційних клієнтів. Лідогенерація може здійснюватися як офлайн (заповнення анкет, опитувань і т.п.), так і онлайн (форми на веб сайтах, дії в соціальних мережах, чатботах тощо). Результатом лідогенерації є “ліди” – контакти потенційних клієнтів).

3) Розглянути на практиці кроки цієї методики для вибраних представників компаній.

Запрошуємо Вас взяти участь у заході, який відбудеться 16 червня о 10-00 в конференц-залі Запорізької ТПП або онлайн на платформі ZOOM.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/9JJ8j87

Довідково

*Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. Детальніше: www.eu4business.org.ua.