Тренінг «Економіка кругового циклу та порядок денний на період до 2030 року»: 8 червня 2022

8 червня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудеться тренінг для учасників регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» (ІАМ). Тема зустрічі: «Економіка кругового циклу та порядок денний на період до 2030 року». Доєднатися до заходу можна також онлайн на платформі ZOOM. Початок о 10.00.

Спікером виступить виконавчий директор ТОВ “Вейст Юкрейн Аналітікс”, голова комітету “Стала Індустрія” Українського кластерного альянсу та експерт Асоціації експертів сталого розвитку (ASDE) Андрій ГНАП.

  Захід організовано Запорізьким регіональним кластером «ІАМ» в межах програми «Розвиток експортних можливостей членів кластеру та позиціювання його як бренду на зовнішніх ринках», що реалізується як частина програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ*.

«На відміну від традиційної, циркулярна економіка є найбільш вдалим способом збереження ресурсів і матеріалів, а відтак шляхом до постійного економічного росту, а також одним із головних принципів Industry 4.0. Такий підхід співзвучний із пріоритетами компаній – учасників кластеру», – зазначає директор Запорізького регіонального кластеру ІАМ Андрій КАРПЕНКО.

На тренінгу разом зі спікером говоритимемо про інструменти, бізнес-моделі, принципи проектування, передові технології, досвід та інноваційні стратегії, які використовуються сьогодні. Іншими словами, ви краще зрозумієте, що необхідно на особистому, корпоративному, інвестиційному та суспільному рівнях для переходу від поточної економічної моделі «бери-роби-викидай» до циркулярної, яке сприяє відновленню та перезапуску виробництва.

В програмі:

  • Циркулярні бізнес-моделі: робити більше з меншими витратами, щоб служило довше.
  • Циркулярність за дизайном: інновації, стратегія та потоки ресурсів.
  • Рухаючи циркулярність: роль політики та законодавства.
  • Циркулярна Індустрія 4.0: редизайн майбутнього.

Запрошуємо вас прийняти участь у заході 08 червня з 10-00 до 13-00 в конференц-залі Запорізької ТПП  або  онлайн на платформі ZOOM.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/EJoFDTp

Довідково

*Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. Детальніше: www.eu4business.org.ua.