Тренінг “Ефективна участь у міжнародних виставках”

Тренінг “Ефективна участь у міжнародних виставках”

Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у зустрічі з експертом міжнародного рівня Олексієм Грушецьким, радником директора державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”, який є керівником проєктів з 6-річним досвідом у проведенні різних заходів з просування експорту на різних ринках. 

В рамках заходу відбудеться тренінг «Ефективна участь у міжнародних виставках».

Ця зустріч дасть вам можливість узнатиостанні тренди на закордонних ринках та запланувати свою участь в бізнес-подіях наступного року, також ви дізнаєтесь як правильно вибрати та підготуватись до закордонної виставки та отримати результати після, як організувати роботу команди.

Запрошуємо вас прийняти участь у заході, який відбудеться 22 грудня з 10-00 до 17-00 в конференц-залі Запорізької ТПП (участь за умови вакцинації або негативного ПЛР-тесту)  або  онлайн на платформі ZOOM.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/BYLeI9H 

Довідково

*Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.