ТОВ “Техносенс”: постачальник електрообладнання

ТОВ «Техносенс» – промислова компанія, член Запорізької торгово-промислової палати.

Комерційний директор ТОВ «Техносенс» Максим Немиченков розповідає:

– Наша компанія спеціалізується на виготовленні електрощитового обладнання, займаємося дистрибуцією електротехнічної продукції промислового призначення, ремонтом промислової електроніки. Працюємо на ринку з 2005 року. Переважна більшість клієнтів – промислові компанії України.

Серед основних проблем, які виникли в умовах війни, Максим Немиченков називає втрату частини клієнтів, істотне зниження економічної ефективності підприємств. Також – великі проблеми з доступністю комплектуючих для виробництва через порушення логістичних ланцюгів (основна частина комплектуючих має походження країн ЄС або Китаю). Втім, компанії вдалося налагодити власні канали поставок комплектуючих, які використовуються у виробництві та для дистрибуції.

“Український ринок електротехнічної продукції все ще має складнощі із постачанням. Ті компанії що виготовляють, збирають єлектричні шафи вимушені очікувати комплектувальні багато тижнів. Щоб змінити цю ситуацію ми маємо намір суттєво поповнити наш склад низьковольтної коммутаційної техніки. Але ми просимо Вас про допомогу. Підкажіть нам, що саме Ви використовуєте найчастіше. Ми врахуємо ваши потреби при поповненні складу”. – зазначається на сайті компанії. Нових та постійних клієнтів запрошують заповнити форму опитування. На це вистачить лише кілька хвилин: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRLIIY3ChAsLgg_YEunb15JQXEklFv5qGCEzOllsNgFWZJBA/viewform