ТОВ «СП «Укрінтерм» (м. Біла Церква) пропонує послуги з виробництва, монтажу, обслуговування теплогенеруючого обладнання

Київська обласна торгово-промислова палата інформує про можливості підприємства «Укрінтерм» – члена Палати, що вже протягом 28 років системно займається проектуванням, виробництвом, монтажем, сервісним обслуговуванням опалювального обладнання.

За період своєї діяльності підприємством було опановано та вдосконалено випуск найсучаснішого опалювального котельного обладнання, впровадження якого дає можливість суттєвої економії енергоресурсів: до 30% скорочуються витрати газу, до 50% – електроенергії, також до 50% знижується собівартість обслуговування обладнання. Упереджаючи проблематику житлово-комунального господарства у цей непростий період, колектив підприємства долучився до випуску індивідуальних теплових пунктів та теплових насосів.

Усвідомлюючи важливість своєї діяльності, підприємство в короткий термін змогло побудувати нові логістичні ланцюги постачання якісних комплектуючих та відновити виробничий процес. Вже зараз, маючи складський запас котельного обладнання, включаючи транспортабельні модульні котельні – готові до експлуатації вироби при підключенні до комунікацій, ТОВ «СП «Укрінтерм» має змогу оперативно долучитися до відновлення соціальної та житлової інфраструктури населених пунктів регіонів України, що постраждали від російської військової агресії.

Контактні дані підприємства «Укрінтерм»:

+38(0456) 33-39-91, 33-39-79, 050-339-38-22

e-mail: uit@ukrinterm.com.ua

https://ukrinterm.com.ua