ТОВ “ЕК “Гранік” запрошує відвідати оновлений сайт компанії

Екотехнологічна компанія «Гранік» – член Запорізької торгово-промислової палати запрошує відвідати оновлений сайт компанії https://granik.com.ua/ та за можливості – поділитися посиланням на ваших інтернет-ресурсах.

Шановні друзі та партнери компанії «Гранік»! Алгоритм дій дуже простий.

На своєму сайті ( на головній в тексті або в розділі партнери або інших) напишіть нашу назву ТОВ “ЕК “Гранік”, або “компанія “Гранік” та навіть просто “Гранік” і вставте в цю назву таке посилання на сайт:   https://granik.com.ua/

 «Гранік» працює на ринку понад 20 років.

На сайті компанії зазначається:

«Гранік» — експерт у поводженні з відходами. Ми не просто вивозимо сміття на полігон, а створюємо системи поводження з відходами та просуваємо ідею Zero waste.

Ми можемо не тільки забезпечити повний цикл вивезення будівельних та побутових відходів, продати чи здати в оренду контейнери для сміття. Наші фахівці вміють з нуля будувати систему поводження зі сміттям у громадах та містах, ОСББ та на підприємствах!

Крім того, для всіх наших клієнтів ми можемо налагодити роздільний збір відходів. Так ви зможете не тільки піклуватися про планету, а й економити та заробляти гроші.

«Гранік» працює на ринку Запоріжжя уже понад 20 років. Сьогодні ми обслуговуємо близько 1000 запорізьких компаній та підприємств, майже 200 ОСББ та ЖБК, бюджетні та комунальні установи. Також компанія працює у декількох громадах Запорізької області».

Оновлений сайт компанії містить детальну інформацію про компанію, послуги, процес укладання договору, особливі пропозиції та умови для бізнесу, бюджетних установ, громад, ОСББ, має сучасний дизайн та зручний інтерфейс.