ТОВ «Агролідер»: завдання воєнного часу

ТОВ «Агролідер», що працює на ринку запчастин сільгосптехніки, а також займається ремонтом агромашин, стала членом Запорізької торгово-промислової палати у 2020 році.

«Нашою компанією було прийнято важливе рішення. Ми вирішили приєднатися до потужного інструменту підтримки розвитку конкурентоспроможного українського бізнесу на світових ринках», – коментує директорка компанії Наталія Рудич.

Після 24 лютого 2022 року компанія «Агролідер» релокувалася з окупованого Мелітополя до Запоріжжя. Сьогодні підприємство продовжує комерційну діяльність, розвиваючи нові напрями, зокрема, вже має контакт з чеською компанією на постачання електронавантажувачів.

Представники підприємства «Агролідер» –  учасники освітніх заходів, бізнес-турів і конференцій, що організує система ТПП для підтримки бізнесу в умовах війни.

Один із головних напрямів діяльності компанії  – вирішення соціальних, гуманітарних завдань у межах Кластеру промислових та крафтових виробників України і благодійного фонду «Майбутність».

На сторінці фонду у ФБ, зокрема, розповідається:

«Ми – громадські діячи, експерти, представники малих та середніх підприємств, які прагнуть розвивати український бізнес.

Хочемо трохи розповісти вам про те, чим зараз займається наш фонд.

Окрім нашої основної діяльності з допомоги військовослужбовцям, людям постраждалим від війни, облаштування прихистків та шелтерів, ми активно готуємося до того моменту, коли наш улюблений Мелітополь буде деокуповано. І сьогодні ми ділимося з вами одним із проектів, який знаходиться в активній стадії – облаштування пунктів обігріву!

За фінансової підтримки U.S.-Ukraine Foundation ми придбали першу пневмопалатку, яка незабаром буде розміщена як пункт обігріву у Запоріжжі, а після деокупації вирушить на допомогу мелітопольцям».

Більше інформації про ці та інші благодійні проекти можна дізнатися за лінком:

https://www.facebook.com/klaster.mlt

Контакти:

info@agrolider.ua

klaster_pkvu@ukr.net

Рудич Наталя Михайлівна +38(096)2489215

тел. +38(067) 385 8386

https://agrolider.ua/

http://www.cluster.org.ua/