Торгово-промислову палату України залучено до великої міжнародної дискусії про відбудову України

Торгово-промислову палату України залучено до великої міжнародної дискусії про відбудову України

Президент ТПП України Геннадій Чижиков представив систему ТПП України на конференції «Europe-Poland-Ukraine: rebuild together» у Варшаві.

Захід організовано за підтримки уряду Польщі.

Конференція відбулась за участі голів урядів Польщі та України Матеуша Моравецького та Дениса Шмигаля, Вальдемара Буди, міністра економічного розвитку та технологій Польщі, Єлизавети Ясько, народного депутата України, члена комітету у закордонних справах Верховної Ради України, Галини Янченко, депутата Верховної ради України, секретаря Національної інвестиційної ради України, представників українських та польських інвестиційних, фінансових, банківських інституцій та бізнес-спільнот.

Дискусію присвятили фінансуванню економічної реконструкції України та фінансовим інструментам, які Польща може надати для цього українському уряду і приватному сектору.

Зокрема, йшлося про польсько-українські ділові зв’язки, досвід українського бізнесу у подоланні викликів війни та визначення майбутніх можливостей процесу відбудови в інтересах обох країн.

Геннадій Чижиков наголосив, що підтримка Польщі надзвичайно важлива для відновлення України:
 

«Відбудова України без Польщі неможлива. Виключний історичний момент: взаємна довіра та підтримка настільки значна, що зацікавленість Польщі у відновленні України дорівнює нашій власній. Польща на рівні уряду і бізнесу зацікавлена мати заможного і стабільного сусіда, з яким має прозорий кордон. Також для нас важливо, що поляки мають свіжий досвід адаптації до європростору і готові ділитись напрацюваннями».


За словами Геннадія Чижикова, український бізнес прагне створення «інвестиційного клімату та високодиверсифікованої моделі економіки, яку збудувала Польща».

Президент ТПП подякував польським партнерам за готовність будувати разом потужну інвестиційну інфраструктуру й ділитись рецептами та технологіями економічного успіху.
 

«Відбудова – справа на трьох. Спільний виклик для України, Польщі та ЄС. І цей виклик прийнято».

Джерело: сайт Торгово-промислової палати України