Торгово-промислова палата України визначилась із пріоритетами роботи на 2023 рік

Торгово-промислова палата України визначилась із пріоритетами роботи на 2023 рік

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов взяв участь у засіданні Президії Торгово-промислової палати України, яке відбулось 22 лютого 2023 року.

Президія ТПП України схвалила план заходів на 2023 рік, обговорила досвід діяльності палат в умовах війни та узгодила напрями співпраці на інституційному рівні з Фондом держмайна України.

Президент ТПП України Геннадий Чижиков подякував Рустему Умєрові, голові Фонду державного майна України, за участь у засіданні та тісну співпрацю з ТПП України.
 

«Сьогодні порівнювали наші плани й реальність, якою живе країна. Обговорили процес адаптації системи палат до актуальних потреб бізнесу, пріоритети роботи на рік, окреслили найважливіші заходи, серед яких бізнес-форум «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань» 22 березня 2023 року і Рада ТПП», – сказав Г. Чижиков.

Він також подякував за роботу і конструктивну дискусію команді системи ТПП України.

Учасники президії затвердили річний звіт діяльності палати та підтримали рішення рекомендувати на призначення головою Комітету підприємців сфери автотранспорту та логістики ТПП України Володимира Баліна.