Торговельні місії в рамках спеціалізованих виставок у Туреччині

Офіс Торгового Аташе Генерального Консульства Турецької Республіки в м. Одесі інформує про проведення торговельних місій в рамках профільних виставок у Туреччині:

1. “MODEKO 2022”- https://modekofair.com/en/home/

2. “ALUEXPO 2022” – https://aluexpo.com/home-en

3. “ISTANBUL CHEESE FAIR 2022 ”- https://www.peynirfestivali.com/

4.  “KOMATEK 2022”-  https://www.komatekfuar.com/en

5. “ASANSÖR ISTANBUL 2022”- https://en.asansoristanbul.com/

6. “HOST ISTANBUL 2022”-  https://en.hostistanbulfair.com/

7. “LEATHER & MORE 2022”- https://leatherandmore.izfas.com.tr/en

8. “EXPOMED EURASIA 2022”- https://expomedistanbul.com/en/

9. “TURCOAT & PAINT 2022”- https://www.expointurkey.org/paintistanbul-turkcoat-2022

10. “TURKEYBUILD ISTANBUL 2022”-  https://yapifuari.com.tr/

11. “INTERFRESH EURASIA 2022”-  http://www.euroasiainterfresh.com/en/

Програма торговельної місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно пункту 8 заповненої анкети) та відвідування виставки за кошти організаторів.

Програма проведення торговельної місії розрахована  на 4 дні, а саме :

1. день – прибуття до Туреччини, поселення у готелі

2. день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями

3. день – відвідування виставки

4. день – повернення до України

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету (див. додаток) та надіслати її до вказаної дати на адресу Офісу Торгового Аташе Генерального Консульства Турецької Республіки в м. Одесі.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у  програмі:

До участі у програмі запрошується представники підприємств України бажано зі знанням англійської мови (німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі/імпорту товарів.

Від кожної країни передбачено ліміт до участі, а саме  5 підприємств по 1 одному представнику від фірми. Заяви на участь не приймаються від кандидатів, які приймали участь  у Торговельних місіях раніше.

Звертаємо увагу, що у випадках, коли буде зареєстровано недостатньо іноземних учасників, програма торговельної місії може буде скасована. Виходячи з цього, викуп авіаквитків просимо здійснювати лише після отримання  схвалення Вашого звернення на участь з боку організаторів.

Окремо повідомляємо, що деякі авіакомпанії мають свої власні правила перельоту, пов’язані з COVID-19. З правилами турецьких авіаліній можна ознайомитися за наступним посиланням: https://www.turkishairlines.com/en-int/announcements/coronavirus-outbreak/travel-restrictions/index.html

Контакти:

Офіс Торгового Аташе

Генерального Консульства Турецької Республіки в м. Одесі

Тел.  : (+38 048) 722 70 05/722 71 07

Факс: (+38 048) 722 24 14