Тематика засідань Клубу якості Запорізької ТПП у 2022 році

Тематика засідань Клубу якості Запорізької ТПП у 2022 році

Клуб якості Запорізької торгово-промислової палати повідомляє, що з урахуванням проведеного у січні опитування учасників об’єднання, сформовано календар зустрічей у 2022 році.

Клуб функціонує вже понад 17 років та об’єднує фахівців з якості підприємств Запорізького та інших регоінів,  організує навчання кадрів для українського бізнесу, експертні консультації, впроваджує практичний досвід функціонування системи менеджменту якості та управління підприємством.

Тематика зустрічей Клубу якості – 2022:

1. Нові вимоги до оформлення документів: застосовуємо ДСТУ 4163:2020. Документація системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2018  (березень)                                                                                                                                       

2. Внутрішній аудит — від формального підтвердження до розкриття потенціалу компанії (квітень)

3. Планування розвитку організації та системи менеджменту. Ефективне впровадження змін.  Забезпечення цілісності та результативності систем менеджменту при впровадженні змін (червень)

4. Оцінювання результативності й ефективності функціонування системи управління

підприємством  (жовтень)                                                                                                                                             

5. Оптимізація процесів у системі управління організацією (грудень)                            

Звертаємо увагу, що у червні Клуб якості вперше запрошує взяти участь у зустрічі з представником керівництва з системи якості польської компанії  Schumacher Packaging Sp. z o.o.Zakład Wrocław Дмитра Іванова. Підприємство є лідером з виробництва та проектування упаковок.  Дмитро поділиться із учасниками Клубу якості практичним досвідом функціонування системи якості та системи сталого розвитку.

Запрошуємо компанії, зацікавлені у продовженні співпраці, обрати зручний для себе варіант придбання клубного абонементу:

 Види абонементу
 РічнийПіврічнийРазовий
Загальна ціна пропозиції, грн. з ПДВ1200079202880
Сукупна тривалість занять, годин30186
Кількість тематичних семінарів53*1*
Всього учасників від підприємства2*5=102*3=62

* за вибором учасника

Для членів Клубу продовжується набір на дистанційні (онлайн) курси «Внутрішній аудитор системи менеджменту якості ISO 9001:2015», «Внутрішній аудитор системи екологічного менеджменту ISO 14001:2015», «Внутрішній аудитор системи охорони здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018» з отриманням свідоцтва «Внутрішнього аудитора» за пільговими тарифами.

З питань членства в Клубі звертайтеся до управління експертиз Запорізької торгово-промислової палати за тел. (067) 256-23-48, sfera@cci.zp.ua (Алла Стрюкова)