Система ТПП розширює та інтенсифікує роботу у складі EESC – консультативного комітету ЄС

Система ТПП розширює та інтенсифікує роботу у складі EESC – консультативного комітету ЄС

Систему палат запрошено до місії бізнес-організацій у Брюсселі в рамках спільної роботи над темою розширення у Європейському економічному та соціальному комітеті (EESC – European Economic and Social Committee).

Мета місії – налагодження діалогу ділових спільнот країн-кандидатів на членство у ЄС із провідними європейськими інституціями та структурами з підтримки бізнесу, які відповідають за процес розширення.

“Уже відбулися зустрічі із представниками DG Trade, DG Near, DG Grow, European Investment bank, EUROCHAMBRES, EESC, Єврокомісії. Це головні інституції, які відповідають за процес розширення і, що особливо важливо – за адаптацію до норм та технічних вимог ринків ЄС”, – розповіла Валерия Забашта, Керівник сектору нових форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України.

Вдячні за можливість побачити і вивчити процедуру адвокації інтересів бізнесу через інструменти European Economic and Social Committee.

У зустрічах взяли участь також наші колеги з УСПП, СУП, ФРУ та ЕБА.

Ми озвучуємо потреби та бачення нашого бізнесу, щоб позиція українського бізнесу була врахована при формуванні європолітик у різних сферах.

З боку палати запропонували партнерам ще тіснішу проектну співпрацю. Продовжимо роботу у таких робочих групах з залучення українського бізнесу до євроінтеграції та розширення.

Вивчаємо як працює ЄС, щоб бути сильнішими разом!

Джерело: сайт Торгово-промислової палати України