Система світових торгових палат підтримує Україну!

Запорізька ТПП – частина національної та світової системи торгово-промислових палат. Сьогодні особливо відчуваємо важливість такої єдності. 4 липня віцепрезидент ЗТПП Андрій Куц представив промислово-економічний потенціал Запорізької області, регіональний бізнес під час зустрічі з генеральним секретарем Міжнародної торгової палати Джоном Дентоном, виконавчим директором Eurochambres Беном Баттерсом, керівниками 18-ти європейських та світових  палат.

Цей захід – продовження реалізації Twinning-ініціативи, спрямованої на встановлення двосторонніх відносин світових, європейських палат з українськими партнерами з регіональних ТПП.

«Дякуємо колегам за активність і відкритість до діалогу, готовність до нових форматів взаємодії, прагнення до підтримки українського бізнесу і регіональних палат!» – зазначив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Підтримка українського бізнесу європейськими партнерами  – спільними проєктами, ідеями, практичною допомогою – сьогодні надзвичайно важлива.

Програма стане основою для надання підтримки палатам, спрямованої на зміцнення українського бізнесу, особливо МСБ.

Наразі Запорізька ТПП активно тримає діалог з партнерськими палатами Бельгії, Литви, Польщі, Угорщини, Чехії, інших країн. Ми дякуємо їм за підтримку українського бізнесу, громадян України!

Нагадаємо, Запорізька торгово-промислова палата вже має успішний досвід реалізації Twinning-проєктів із закордонними партенерами у мирний час. Зокрема, двічі співпрацювали у такому форматі з Вільнюською торгово-промисловою і ремісничою палатою. У 2016 році – спільно реалізували Twinning-проєкт як інструмент впровадження норм і стандартів Європейського Союзу, передачі передових практик між країнами – членами ЄС та партнерами – бенефіціарами.

У 2021 році головною темою співробітництва став розвиток бізнес-кластерів, кооперації і спільних ділових ініціатив запорізьких і литовських підприємств, досвід організації індустріальних парків у Литві, Чехії. Також у 2022 року розпочали реалізацію спільного з Торгово-промисловою палатою Антверпена проєкту з підтримки огранічного виробництва. На жаль, подальшу реалізацію ініціативи перервала війна.

Довідково

Запорізька ТПП співпрацює з закордонними палатами, бізнес-асоціаціями, донорськими організаціями в рамках понад 70-ти двосторонніх угод. Відтак ви завжди можете скористатися нашою пропозицією щодо поширення комерційних пропозицій вашої компанії за кордоном. Будемо раді надати вам інформаційну підтримку!

Наші контакти:

(050) 484-11-97, e-mail: oso@cci.zp.ua