Стартує дослідження стану та потреб українського бізнесу в умовах воєнного стану

Центр розвитку інновацій, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу та у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу.

Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.

Як взяти участь в опитуванні?

Якщо ви власник чи топ-менеджер бізнесу, візьміть участь у дослідженні стану та потреб за посиланням (до 04.06.2022 включно). Ваші відповіді вплинуть на дії органів влади всіх рівнів, донорів щодо відновлення економіки, розвитку бізнесу, експорту. Скористайтесь перевагами співпраці з Ініціативою.

У разі виникнення додаткових питань чи пропозицій, звертайтеся за електронною адресою: analytic@epo.org.ua.