Стартувала серія онлайн-тренінгів для підприємців-початківців

Стартувала серія онлайн-тренінгів для підприємців-початківців

Відбувся перший тренінг з серії «Бізнес-школа», організованої Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради. Попереду – ще дві навчальні зустрічі: 6 і 9 грудня. Експертка проєкту, консультантка з управління бізнесом, підприємиця Тетяна РОМАНЕНКО розповідає, що перший тренінг присвячено бізнес-плануванню для започаткування або розвитку бізнесу. Загалом проєкт складається з трьох тренінгів. «Це допомога для тих, хто прагне зробити свій бізнес кращим, досягати більших результатів. Наступна зустріч буде присвячена управлінському обліку», – зазначає Тетяна РОМАНЕНКО.

У зустрічі взяли участь представники ІТ-бізнесу, сфери послуг, виробництва, студенти, що прагнуть відкрити власну справу. Під час тренінгу учасники отримали корисну практичну інформацію, взяли участь в обговореннях і стали на крок ближче до своїх цілей.

6, 9 грудня 2021 року тренінги відбудуться з 13:30 до 16:30.

У програмі «Бізнес-школи»:

1. Інновації в формуванні сучасного бізнесу.

2. Наукові та прикладні методи дослідження ринку попиту продукції.

3. Бізнес-планування для започаткування або розвитку бізнесу.

4. Пошук фінансування та робота з інвесторами.

5. Легальний бізнес: обрання системи оподаткування, порядок реєстрації, звітування.

6. Управлінська звітність для підприємців.

Тренінги відбуваються в режимі онлайн на базі електронної платформи Zoom з можливістю отримувати відповіді на свої питання.

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням:

РЕЄСТРАЦІЯ